Dreiks lūdz tev piedošanu

Raksta attēls - Dreiks lūdz tev piedošanu Ekrānšāviņš

26.09.2016 / Parmuziku.lv

Šodien Dreiks (Drake) ir izlaidis savu īsfilmu “Please Forgive Me” (“Lūdzu, piedod man”), kurā dzirdamas vairākas dziesmas no viņa albuma “Views”.

21 minūti garā filma tiek straumēta vietnē Apple Music. Režisors ir Entonijs Mandlers (Anthony Mandler), kurš ir veidojis videoklipus tādām zvaigznēm kā Bejonse (Beyonce) un Rihanna.

Filmā dzirdamās dziesmas no albuma “Views” (“One Dance” un “Controlla”) tiek uzskatītas par filmas iedvesmas avotu. Filmas sižeta pamatā ir romantisks stāsts, kurā Dreiks meklē piedošanu par savas partneres krāpšanu. Īsfilma tika uzņemta Dienvidāfrikā, vienas nedēļas laikā.

Pašlaik Dreiks un Kanje Vests (Kanye West) ieraksta kopīgu albumu, kas būs kaut kas līdzīgs Jay-Z un Kanje Vesta albumam “Watch the throne”, kurš iznāca 2011.gadā.

Fragmentu no īsfilmas skaties zemāk:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!