Noskaties "DUA LIPA" jaunālā singla "Blow Your Mind (Mwah)" videoklipu

Raksta attēls - Noskaties "DUA LIPA" jaunālā singla "Blow Your Mind (Mwah)" videoklipu Ekrānšāviņš

13.09.2016 / Parmuziku.lv

Sekojot iepriekšējam singlam "Hotter Than Hell", kas zibenīgi izpelnījās atzinību, tai skaitā arī Latvijas radiostacijās, jaunākais DUA LIPA singls "Blow Your Mind (Mwah)" jau tagad ir klausīts vairāk kā 5 miljoni reižu Spotify un atrodas Shazam TOP 40.

Video jaunajam singlam ir filmēts Barbibakan centrā Londonā, kas ir lielākais multi mākslu un konferenču centrs Eiropā, bet tā režisors ir KInga Burza, kurš ir filmējis klipus tādām zvaigznēm kā Keitija Perija un Kelvins Haris. 

"Blow Your Mind (Mwah)"  sarakstījusi Dua kopā ar Jon Levine (Drake, Nelly Furtado) and Lauren Christy.  Un ir otrais singls pēc globāli veiksmīgā ‘Hotter Than Hell’ and ‘Be The One’, kas kopā sasniedza  #1  iTunes 21 valstī un top #5 iTunes 65 valstīs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!