DUA LIPA ilgi gaidītais albums ‘FUTURE NOSTALGIA’ ir klāt!

Raksta attēls - DUA LIPA ilgi gaidītais albums ‘FUTURE NOSTALGIA’ ir klāt! Publicitātes foto

27.03.2020

Jaunās un šobrīd topos dominējosāš pop sensācijas Dua Lipa ilgi gaidītais albums Future Nostalgia ir nonācis straumēšans vietnēs.

 Albumā iekļauti šī brīža numur viens globālie hiti "Don't Start Now"un "Physical", kā arī tikko izdotais jaunakais singls “Brake My Heart”.

Albums būs pieejams straumēšanas un lejupielādes platformās, kā arī fiziskajos formātos: CD, bilžu disks, zelta kasete, rozā vinils un delux komplekts. Visu varēs iegādāties Dua Lipa interneta lapā.

"Atceroties brīdi, kad tika pieņemts lēmums albuma virzienam," ar atmiņām dalās Dua Lipa “Atrados Lasvegasā, pēc radiošova devos pastaigā, iztīrīt galvu un klausījos austiņās OutKast un No Doubt un domāju, kas ir šajos ierakstos tāds, kapēc man tie joprojām tik ļoti patīk. Sajūta, ka tie nemaz nav novecojuši. Un kā es varētu šo nostaļģisko sajūtu, savas bērnības atmiņas un iedvesmu iekļaut savos ierakstos.”

Latvija pievienojas britu dziedātājas Dua Lipa jaunā albuma “Future nostalgia” iznākšanas (27. martā) svinībām un 3. aprīlī to atzīmēs ar pamatīgu izkustēšanos īpašajā online treniņā kopā ar Kasparu Ozoliņu. Treniņa nodarbība notiks jaunā albuma mūzikas pavadībā.  

3. aprīlī plkst 19:00 slēdzies klāt DCH studija, Kaspara Ozoliņa un (starfm?) FB un Instagram, kur tālāk seko instrukcijai ka pievienoties treniņam #LetsGetPhysical. Viens īpašā treniņa dalībnieks saņems iespēju sev un draugam doties uz dziedātājs koncertu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!