Dziedātāja Madonna svin 58. dzimšanas dienu

Raksta attēls - Dziedātāja Madonna svin 58. dzimšanas dienu Publicitātes foto

16.08.2016

Grūti noticēt, ka popa karaliene Madonna svin savu 58. dzimšanas dienu. Taču viņa negrasās apstāties! Madonna ir nolēmusi turpināt savu dziedātājas karjeru un pieteikusi pasaules tūri, tādējādi atzīmējot ceturto dekādi uz skatuves.

Milijoniem fanu visā pasulē seko līdzi katram Madonnas solim, taču ir pāris fakti, kas varētu būt palaisti garām.

 

1. Skolā Madonna bija teicamniece 

Lai gan dziedātāja sevi vienmēr dēvējusi par dumpinieci, tas neatspoguļojās viņas atzīmēs. Kā izrādās, Madonna ir bijusi teicamniece! 

2. Madonna saņēmusi miljonus par Pepsi reklāmu, kura tā arī nekad nav raidīta televīzijā 

Laikā, kad Pepsi un Coca-Cola bija savstarpējā ciņā, dziedātāja esot uzaicināta piedalīties pāris Pepsi reklāmās, par kurām saņēmusi 5 miljonus ASV dolāru. 80. gadu beigās, kad reklāma bija gatava, tā netika pārraidīta. 

3. Madonna tikās ar slaveno reperi Tupaku (TUPAC)  

Tikai pagājušajā gadā dziedātāja atzinās baumām, kas klīdušas jau labu laiku. Madonna iepazinusies ar Tupaku tālajā 1993. gadā un satikusies ar viņu divus gadus. Dziedātājs Tupaks tika nogalināts 1996. gadā. 

4. Madonna savu karjeru sākusi kā bundziniece 

Pirms dziedātāja pievērsusies solo karjerai, Madonna bija bundziniece grupā - "The Breakfest Club".

5. Madonna apvienojas ar Maiklu Džeksonu (gandrīz)

Tikai iedomājies, kas būtu noticis, ja šīs divas popa leģendas apvienotos un izveidotu kopīgu albumu? Pie hita "In The Closet" sākotnēji kopīgi strādāja abi - Maikls un Madonna, taču vēlāk dziedātāja tika atsaukta no projekta saistībā ar dziedātāju nesakritību un nespēju domāt līdzīgi (Madonnai esot bijušas pārgalvīgas idejas). Lai gan dziedātāja tika atsaukta no projekta, dziesma tika ierakstīta, un tajā dzirdamā sieviete ir princese Stefānija no Monako. 

6. Kad Madonna ieradās Ņujorkā, viņas kabatā bijuši 35$ dolāri 

Tagad dziedātājai ir miljoni, taču sākums esot bijis pilnīgi citādāks. Kad 1978. gadā Madonna izkrita no koledžas, viņa nolēma pārvākties uz Ņujorku ar pāris dolāriem kabatā. Dziedātāja sākotnēji savilka galus strādājot par viesmīli ātrās ēdināšanas ķēdē "Dunkin' Donuts". Vēlāk Madonna pastāstīja, ka sākums esot bijis pārsteigumiem pilns: "Tā bija pirmā reize, kad es lidoju lidmašīnā, pirmo reizi mūžā braucu ar taksometru. Es Ņujorkā ierados ar 35$ kabatā. Tas bija drosmīgākais lēmums manā mūžā!"

7. Madonna cieš no brontofobijas

Grūti iedomāties, ka šī bezbailīgā sieviete varētu no kaut kā baidīties, taču izrādās, ka dziedātājai ir brontofobija - bailes no vētrām, tornado, zibens un pērkona.

8. Par godu Madonnai ir nosaukts dzīvnieks

Tā redz notiek, ja kāda zinātnieku grupā ir lieli dziedātājas fani. 2006. gadā zinātnieki atklājuši jaunu ūdens dzīvnieku sugu un nosaukuši to par “Echiniscus madonnae”.

 

Daudz laimes dzimšanas dienā, Madonna! 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!