Firma "Kenzo" ievietojuši reklāmas klipu, kas ir par 94% labāks par jebkuru mūzikas video

Raksta attēls - Firma "Kenzo" ievietojuši reklāmas klipu, kas ir par 94% labāks par jebkuru mūzikas video Ekrānšāviņš

30.08.2016

Šī klipa režisors ir Spaiks Džonzs (Spike Jonze), kas ar kinorežiju nodarbojas jau vairākus gadus. Viņa sarakstā ir tādas filmas kā "Where the Wild Things Are", "Her" un vēl daudz citas.

Vai tas ir pārsteigums, ka Spaika režisētais video ir par 94% labāks kā jebkurš cits mūzikas video? Nepavisam! Šī vīrieša smadzenes ir brīnums, un to var redzēt viņa darbos jau kopš 90. gadu sākuma.

Ar šo video firma "Kenzo" reklamē jaunāko smaržu kolekciju sievietēm - Kenzo World

Pilnā garumā dziesmu iespējams noklausīties: Spotify

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!