"Foo Fighters" bundzinieks viens pats ierakstījis albumu. Noklausies 1. singlu!

Raksta attēls - "Foo Fighters" bundzinieks viens pats ierakstījis albumu. Noklausies 1. singlu! Publicitātes foto

02.11.2016 / Parmuziku.lv

Jau iepriekš, kad "Foo Fighters" darbība bija pieklususi, grupas bundzinieks Teilors Hokins (Taylor Hawkins) iesaistījās citos projektos kā "Chevy Metal", "the Coattail Riders", un "Birds of Satan". Tagad bundzinieks ierakstījis solo albumu!

Teilors Hokins ir ne vien bundzinieks, bet gan multiinstrumentālists, kurš albuma vajadzībām pats iespēlējis visus mūzikas instrumentus. Albumam dots nosaukums "KOTA", sastāvēs no 6 dziesmām un tiks izdots 11. novembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!