Gangamstyle autors PSY atgriežas ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Gangamstyle autors PSY atgriežas ar jaunu dziesmu Ekrānšāviņš no Youtube

30.11.2015 / Alise Pabērza

Dienvidkorejas zināmākais mūziķis PSY izdod jaunu dziesmu Daddy.

Šim mūziķim pieder pasaules rekords kā visvairāk skatītākā videoklipa autoram Youtube interneta vietnē. Iespējams, ka viņam pieder arī visvairāk mīlētākās un vienlaicīgi visvairāk nīstākās dziesmas autora tituls. Gangamstyle tiešām pasauli apgrieza kājām gaisā, bet vai to spēs izdarīt arī viņa jaunākais veikums ar nosaukumu Daddy?

Pats PSY gan ir visai skeptisks un ir atzinis - viņš uzskata, ka neviena cita viņa dziesma nespēs vairs atkārtot Gangamstyle panākumus un viņš ar laiku kļūst par vienu no kārtējiem Korejas popmūziķiem.

Dziesmas pamatā, izmantojot will.i.am. dziesmu I Got It From My Mama, PSY  to ir apstrādājis savās labākajās tradīcijās - ar lipīgu popmūzikas meldiņu un, protams, protams, pilnīgi trakiem deju soļiem. Arīdzan video ir izveidots uz robežas starp saprātu un mazliet ārprātu, šķiet, ka citādi šo nevar komentēt. Lūk, vērtējiet paši.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!