Grupa ‘‘AC/DC’’ šogad atgriezīsies ar solistu Braienu Džonsonu un jaunu albumu

Raksta attēls - Grupa ‘‘AC/DC’’ šogad atgriezīsies ar solistu Braienu Džonsonu un jaunu albumu Instagram

22.01.2020 / Artis Ķekars

Rokmūzikas smagsvari ‘‘AC/DC’’ šajā gadā plāno atgriezties uz lielās skatuves ar jaunu relīzi un grandiozu tūri, vēsta medijs ‘‘NME’’.

Izskanējusi informācija, ka grupas sastāvā atkal atgriezīsies arī solists Braiens Džonsons, kurš dzirdes problēmu dēļ ar apvienības kolēģiem uz skatuves kopā nav uzstājies kopš 2016. gada pavasara.

Austrālijas radio personība Edijs Makgvairs apstiprinājis baumas, ka arī grupas jaunākā relīze tiks ierakstīta kopā ar Džonsonu un pie faniem tā varētu nonākt jau tuvāko mēnešu laikā.

‘‘Manā rīcība nonākusi informācija, ka grupas atkalapvienošanās albums tiks publicēts jau februārī vai martā, un to vēlā rudenī papildinās koncerttūre pa visu Austrāliju. Pēc smaga darba un vairākiem tehniskiem uzlabojumiem ārstiem izdevies sadabūt arī dzirdes ierīci, kas ļautu Džonsonam uzstāties,’’ savā raidījumā ‘‘Triple M Melbourne’’ otrdien klāstījusi radio personība.

Ziņots, ka grupai atkal pievienoties varētu arī bundzinieks Fils Ruds, kurš to pameta 2015. gadā pēc tam, kad mūziķis ar izrēķināšanos piedraudējis vairākiem savas studijas darbiniekiem. Pēc policijas kratīšanas pie bundzinieka atrada arī narkotiskās vielas – metamfetamīnu un marihuānu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!