Igijai Azaleai jauns singls un videoklips

Raksta attēls - Igijai Azaleai jauns singls un videoklips Publicitātes foto

24.03.2017 / Parmuziku.lv

“Mo Bounce” ir otrais singls no Igijas Azaleas (Iggy Azalea) gaidāmā albuma “Digital Distortion”. Singla producenti ir Stereotypes and Far East Movement.

"Mo Bounce" videoklips filmēts Hongkongā un tā režisors ir Lil Internet, kas veidojis arī videoklipu Bejonsē dziesmai “No Angel”.

Igijas Azaleas pirmais albums “The New Classic”, kas izdots 2014. gadā, četras reizes ticis nominēts “Grammy” balvai, kā arī “Billboard” Mūzikas balvai, MTV balvai, “Teen Choice” balvai un citām. Mākslinieces videoklipi kopumā skatīti vairāk nekā 2 miljardus reižu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!