Internets iepriecina ar grupas "Tool" agrīnajiem koncertvideo

Raksta attēls - Internets iepriecina ar grupas "Tool" agrīnajiem koncertvideo Ekrānšāviņš

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Kamēr fani joprojām turpina gaidīt kulta grupas "Tool" sen solīto jauno albumu (optimistiskākie prognozē šī gada oktobri), kāds mūzikas cienītājs internetā publiskojis 25 gadus vecu ierakstus no "Tool" 1991. gada koncerta.

Piedāvājam noklausīties dziesmas "Hush" un "Sober".

"Tool" ir amerikāņu progresīvā roka grupa, kas dibināta 1990. gadā. Grupa izdevusi 4 albumus, kurus augstu vērtē gan kritiķi, gan fani. "Tool" ieraksti nav atrodami internetā un fani grupas piekto albumu gaida jau 10 gadus.  Šajā laikā grupas dalībnieki darbojas citās pazīstamās rokgrupās kā "A Perfect Circle" un "Pucifier", un kopj vīna dārzus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!