Kā izskatās Bejonses organizēts bildinājums?

Raksta attēls - Kā izskatās Bejonses organizēts bildinājums? Ekrānšāviņš

12.09.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājas koncerts Seintluisā skatītājiem paliks atmiņā ne tikai kā pasaules lielākās popzvaigznes uzstāšanās, bet arī kā īpaši romantisks notikums.

Kā ziņo NME, Bejonse (Beyonce) sava 10. septembra koncerta laikā apstādināja pati savu priekšnesumu, lai horeogrāfs Džons Silvers (John Silver) varētu bildināt dejotāju Ešliju Everetu (Ashley Everett). Bildinājums notika dziesmas “Single Ladies (Put A Ring On It)” laikā. Bildinājums izpelnījās milzīgas pūļa ovācijas.

Noskaties, kā tas notika:

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!