Kāds ir tavs 2016. gada iecienītākās mūzikas tops?

Raksta attēls - Kāds ir tavs 2016. gada iecienītākās mūzikas tops? Foto: LaIPA publicitātes

29.12.2016 / Parmuziku.lv

Vērīgākie klausītāji noteikti būs pamanījuši, ka 2016. gada nogalē mūzikas straumēšanas vietne Spotify sagatavojusi katra lietotāja iecienītāko dziesmu top50 un apkopojusi to izlasē “Your Top Songs 2016”.

Šo izlasi var atrast zem kategorijas “Browse” pie sadaļas “Genres & Mood” ar nosaukumu “Wrapped 2016”. Līdzās izlasei ar savām iecienītākajām un visvairāk spēlētākajām dziesmām atradīsi arī pasaulē 2016. gadā vispopulārākās izvēles – topa dziesmas, dziedātājus un  grupas, kā arī populārāko mūziku, sadalītu pa stiliem.

Šogad visizsmeļošākais personīgo klausīšanās paradumu apkopojums atrodams last.fm. Sākotnēji šī vietne bija pieprasīts interneta radio, šobrīd mūzikas klausītājiem kalpo kā informācijas avots – uzskaitot un apkopojot, kādu mūziku un izpildītājus cilvēks ir klausījies dažādās straumēšanas vietnēs. Last.fm gada tops ir  precīzs un interaktīvs – tiek uzskaitīti albumi,  iecienītākie mūzikas stili, kā arī diennakts stundas un nedēļas dienas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!