Kas slēpjas aiz “JUJU ON THAT BEAT”?

Raksta attēls - Kas slēpjas aiz  “JUJU ON THAT BEAT”? Ekrānšāviņš no youtube.com

25.10.2016 / Parmuziku.lv

Zay Hilfigerrr un Zayion Mccall pasaules grāvējs liek tūkstošiem Amerikāņu publicēt savas "Juju Dejas" sociālajos tīklos, lai piedalītos Juju mānijā.

Pēc 8 miljoniem klausījumu/ skatījumu Youtube vietnē tīmekļa sensācija "Juju on the beat" dod iespēju jaunajiem māksliniekiem parakstīt ierakstu līgumu ar pasaules vienu no lielākajām ierakstu kompānijām Atlantic records.

Kas slēpjas aiz “JUJU ON THAT BEAT (TZ ANTHEM)”?

Zay Hilfigerrr & Zayion McCall, kopā zināmi kā Zay, ir enerģiski jautri tīņi no Detroitas, kas kopā sadarbojas tikai mazliet ilgāk kā gadu. Zay Hilfigerrr ir zināms pēc saviem deju soļiem un rezonējošiem dziesmu tekstiem, kas lieliski iet roku rokā ar Zay McCall muzikālo pavadījumu.

“JUJU ON THAT BEAT” lielā tīmekļa uzmanība

Līdzīgi kā “Running Man Challenge” un “Damn Daniel”, arī “JuJu On That Beat” ir radījis lielu kņadu sociālajās vietnēs, kur jauniešiem, aktieriem ar uzlecošu karjeru, profesionāliem atlētiem un pat skolu direktoriem liek publiskot sava priekšnesuma video.

Jaukākā  JUJU dejas versja slavenajā Ellen’s šovā:

Zay māca Kelly un Ciara kā izpildīt "Juju on The Beat" deju:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!