Noklausies Lēdijas Gāgas jauno singlu "Perfect Illusion"

Raksta attēls - Noklausies Lēdijas Gāgas jauno singlu "Perfect Illusion" Publicitātes foto

09.09.2016 / Parmuziku.lv

Lēdija Gāga (Lady Gaga) izdevusi jaunu singlu “Perfect Illusion”, kas ir dziedātājas jaunā albuma vadošais singls. Šis ir pirmais dziedātājas solo singls kopš pēdējā albuma Artpop iznākšanas 2013.gadā.

"Perfect Illusion" ir disko-roka gabals, kas ap sevi pulcējis iespaidīgu producentu komandu. Marks Ronsons, grupas Tame Impala solists Kevins Pārkers un Blood Pop, kurš ir sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Grimes un Džastins Bībers.

Daudzi spekulē, ka dziesmas vārdi varētu tikt attiecināmi uz dziedātājas neseno šķiršanos ar aktieri Teiloru Kinniju (Taylor Kinney).

"It wasn’t love/It was a perfect illusion" (Tā nebija mīlestība/Tā bija perfekta ilūzija).

Kā ziņo Billboard, jaunajā albumā ir iekļauts arī duets ar Florenci Velšu (Florence Welch) no grupas Florence + the Machine. Dziedātājas jaunā solo albuma izdošanas datums vēl nav izziņots, taču ir zināms, ka tas notiks šogad. 

Lady Gaga – "Perfect Illusion" vari noklausīties šeit:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!