Latviešu hiphopa pionieris Kurts sniegs koncertu Īrijas latviešiem

Raksta attēls - Latviešu hiphopa pionieris Kurts sniegs koncertu Īrijas latviešiem Foto: Kārlis Briedis

18.08.2015 / Parmuziku.lv

Pēc ilgāka pārtraukuma populārais pašmāju reperis Kurts 19. septembrī koncertēs Dublinā, lai izpildītu savu labāko mūziku. Mūziķis atklāj, ka koncertā piedalīsies arī īpašie viesi - tuvi viņa domubiedri un draugi.

Gatavojoties koncertam, Kurts norāda, ka koncertprogramma būs krāsaina:

Koncertā skanēs ne vien populārākie S’T’A un Pilsētas leģendu skaņdarbi, ar kuriem uzaugusi vesela hip hop mūzikas klausītāju paaudze, bet arī apvienības Sekkta dziesmas un pēdējos gados radītie singli.Nelielai intrigai varu arī teikt, ka vairākus muzikālus pārsteigumus klausītājiem būs sarūpējuši arī koncerta īpašie viesi – divi man tuvākie draugi un kolēģi,” stāsta mūziķis.Kurts, kuru var dēvēt par vienu no latviešu hip hop mūzikas žanra pionieriem, savulaik plašāku atpazīstamību guvis darbojoties apvienībā S’T’A, klausītāju sirdis iekarojot ar tādām kompozīcijām kā Labais puika, Manas pilsētas skati, Intervija u.c.

 

 

2006. gadā sadarbībā ar Dj Krii viņš laida klajā savu solo albumu Pilsētas leģendas, bet gadu vēlāk, 2007. gadā, izveidoja pašmāju hip hop izpildītāju apvienību Sekkta. Pēdējo gadu laikā mūziķis aktīvi strādā pie sava otrā solo albuma Pilsētas leģendas 3. Noslēgums.

 Biļetes uz Kurta koncertu Dublinā, kas notiks sporta centrā ALSAA, iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā vai koncerta dienā, pasākuma norises vietā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!