Latvija triumfē Eirovīzijas fanu balsojumā

Raksta attēls - Latvija triumfē Eirovīzijas fanu balsojumā

11.12.2015 / Parmuziku.lv

Svētdien, 6. decembrī, starptautiskajā Eirovīzijas fanu mājas lapā www.escgo.com notika dziesmu konkursa cienītāju balsojums Chat Awards 2015 par šī gada iemīļotākajiem priekšnesumiem dažādās kategorijās. No deviņām fanu izvirzītajām nominācijām Latvija ieguva sešas!

Eirovīzijas dziesmu konkursa fani Latvijas pārstāvi Aminatu Savadogo atzinuši par 2015. gada starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa labāko solo izpildītāju, “Love Injected” par labāko dziesmu un mākslinieces Līgas Bangas veidoto sarkano kleitu, ar kuru viņa kāpa uz lielās skatuves Vīnē, par labāko skatuves tērpu.

Latvijas Televīzijas rīkotais autoru un izpildītāju konkurss “Supernova 2015” tika atzīts par labāko nacionālās atlases finālu, bet Rīgas Bebrs, kurš izklaidēja skatītājus nacionālās atlases laikā un reklāmas pauzēs internetā bija redzams skatītājiem visā pasaulē, tika atzīts par Eirovīzijas sociālo tīklu gada kultu. Jau pēc “Supernova 2015” fināla Rīgas Bebra fani sociālo tīklu vidē pieprasīja, lai tieši Rīgas Bebrs paziņo Latvijas punktus lielajā Eirovīzijas finālā.

“Šī atzinība ir ļoti patīkams pārsteigums, vēl jo vairāk tāpēc, ka balsojumā piedalās skatītāji visā pasaulē, kuri seko līdzi Eirovīzijai un tās nacionālajām atlasēm. Ļoti liels gandarījums, ka mēs varam Eirovīzijas fanu sirdīs konkurēt ar televīzijas lielvalstīm un nesalīdzināmi lielākiem šovu budžetiem. “Supernova 2015” veiksme pilnīgi pašaizliedzīgas komandas darbs rezultāts un vēlme tiekties uz izcilību. Ja komandā tā visiem piemīt vienādā daudzumā, nekas nav neiespējams,” saka “Supernova” producente Ilze Jansone.

Paralēli šim balsojumam escgo.com notika arī dziesmu medības SongHunt 2015, kuru ietvaros tika meklēta labākā nacionālo atlašu dziesma. Par pirmās vietas ieguvēju kļuva “Supernovas 2015” viena no fināldziesmām – MNTHA izpildītā “Nefelibata”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!