Lietuviešu Dynoro un kolumbietis Fumaratto piedāvā jaunu singlu "Me Provocas"

Raksta attēls - Lietuviešu Dynoro  un kolumbietis  Fumaratto  piedāvā jaunu singlu "Me Provocas"

03.04.2020

Šobrīd viens no starptautiski atzītākajiem Baltijas mūziķiem, Lietuvas Dynoro sadarbībā ar kolumbiešu DJ Fumaratto izdod jaunu singlu "Me Provocas".

Dynoro 2018.gadā pārsteidza pasauli ar singlu “In My Mind”, kurš kļuva par globālu hītu un iekaroja mūzikas straumēšanas topus, kā arī  dominēja pasaules radiostacijās, tostarp nokļuva ASV apvienotajā deju mūzikas radio topa 5.vietā. Dziesma  mūzikas ierakstu platformās  straumēta 710 miljonus reižu un pārdota 3.2 miljonos eksemplāru.

Dynoro sadarbojies dziesmu veidošanā gan ar norvēģu Inu Vrosldenu (dziesma “Obsessed”), Tiesto (“Obsessed” remikss)  un brāzīļu producentu Alok (dziesma “On & On”)

Jaunais singls “Me Provocas” tapis sadarbībā ar vienu no nozīmīgākajiem Latīņamerikas elektroniskās mūzikas producentiem un skatuves māksliniekiem Fumaratto, kurš izpārdod koncertzāles Kolumbijā, Spānijā, Panamā, Čīlē un Meksikā un citur. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!