Múr izdod jaunu singlu ar nosaukumu Ārstēšanās

Raksta attēls - Múr izdod jaunu singlu ar nosaukumu Ārstēšanās Publicitātes foto

15.08.2023

Múr izdod jaunu singlu ar nosaukumu Ārstēšanās. Indī popa-roka dziesma ierakstīta Londonā un to producējusi Madara Murņikova un Daniel Guillermo Sauceda.

Ārstēšanās aicina ļauties nostalģijas šarmam, atgriežoties laikā un sajūtās, kad raujies pēc gaisa un mēģini palikt virs ūdens” saka Múr. Dziesma vēsta, ka atlabšana pēc smagiem zaudējumiem var būt nemitīga un bezgalīga, taču Múr atskārt, ka dziesmu nozīme laika gaitā mainās, un tagad tā autorei simbolizē pieaugšanas, sevis iepazīšanas un jaunu sākumu skaistumu.

Dziesma oriģināli komponēta pirms vairāk kā 5 gadiem, un tolaik Múr klausītāji to dzirdēja un iemīlēja koncertos, kā arī caur Sofar Sounds Rīga ierakstu 

Ārstēšanās aranžija kopš tā laika ir tapusi tumšāka, melanholiskāka un plūstošāka - gluži kā tas notiek ar vecām atmiņām. Múr sola jaunas dziesmas un pārsteigumus tuvākajos mēnešos, un ir pārliecināta, ka Ārstēšanās piemīt dziednieciskas spējas. Par to pārliecinies klausoties Múr jauno dziesmu sev ērtākajā mūzikas straumēšanas vietnē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!