Mumford & Sons atgriežas ar jaunu singlu un skanējumu

Raksta attēls - Mumford & Sons atgriežas ar jaunu singlu un skanējumu Foto: Ekrānuzņēmums

11.03.2015 / Normunds Vucāns

Believe ir pirmais vēstnesis no 4. maijā gaidāmā grupas trešā studijas ieraksta Wilder Mind.

9. martā pirmo jauno dziesmu ar nosaukumu Believe pēdējo trīs gadu laikā publicēja britu folkmūzikas kvartets Mumford & Sons, kas ir pirmais vēstnesis no 4. maijā gaidāmā grupas trešā studijas ieraksta Wilder Mind (ierakstu izdod: Island).

Believe skanējums ievērojami atšķiras no tā, ko esam pieraduši dzirdēt no Mumford & Sons – visā singla garumā tā arī neatskan grupas galvenais zīmols – bandžo, tā pat nav akustiska, jo kompozīcijas pamata motīvu veido elektriskās ģitāras un taustiņinstrumentu saspēle. Klausoties skaņdarbu, neviļus rodas asociācijas ar citiem britiem Coldplay, un būs interesanti dzirdēt, vai arī viss gaidāmais albums būs ieturēts līdzīgā stilistikā.

Katrā ziņā ir skaidrs, ka Wilder Mind atšķirsies no saviem priekštečiem Sigh No More un Babel, jo, kaut gan abi diski kolektīvam sarūpēja pasaules slavu, divas Grammy balvas un virkni citu apbalvojumu, tie muzikāli bija ļoti līdzīgi, kas, kā grupa atzinusi intervijās, esot radījis pamatīgu emocionālo tukšumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!