Muse piedāvā jaunu singlu Dead Inside

Raksta attēls - Muse piedāvā jaunu singlu Dead Inside Publicitātes foto

25.03.2015 / Parmuziku.lv

Britu grupa Muse ir laidusi klajā pirmo oficiālo singlu Dead Inside no jūnijā gaidāmā albuma Drones.

Atšķirībā no pirmā Drones vēstneša Psycho, Dead Inside daudz mazāka loma ir agresīvam smagā roka ģitāru skanējumam, tā vietā priekšplānā izvirzot elektroniskos akcentus. Būtībā skaņdarbu var dēvēt par sintroku, kurā sastopami arī deju mūzikas elementi, tādējādi tas ir daudz līdzīgāks citām dziesmām, ko esam pieraduši no viņiem dzirdēt pēdējo gadu laikā.

Muse solists Metjū Belamijs stāsta, ka ar Dead Inside sākoties albuma stāsts:

„Šī ir tā vieta, kur sākas albums. Tā stāsta galvenais varonis pazaudē cerību un kļūst iekšēji miris, tādējādi viegli ievainojams no tumšo spēku puses, kas pirmo reizi tika atainoti Psycho, un kuri būs pamanāmi vēl vairākās dziesmās.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!