Noklausies "Nine Inch Nails" jauno dziesmu "Burning Bright (Field On Fire)"

Raksta attēls - Noklausies "Nine Inch Nails" jauno dziesmu "Burning Bright (Field On Fire)" Ekrānšāviņš no Film Society of Lincoln Center video

22.12.2016 / Parmuziku.lv

"Burning Bright (Field On Fire)" ir pirmā dziesma no "Nine Inch Nails" albuma "Not The Actual Events ", kas tiks publiskots jau rīt, 23. decembrī.

Bez "Burning Bright (Field On Fire)" jaunajā ierakstā būs iekļautas piecas kompozīcijas, kuru autori ir Trents Reznors ( Trent Reznor) un Atikus Ross (Atticus Ross).  Reznors jauno ierakstu raksturo kā nedraudzīgu un neparedzamu, savukārt mazalbuma formāts izvēlēts kā visatbilstošākais garums, lai izstāstītu abu autoru iecerēto stāstu.

Tandēmu Reznors un Ross zinām kā filmu mūziku autorus. Viņu kopdarbi skan tādās filmās kā "The Social Network", "The Girl with the Dragon Tattoo". Atikus Ross jau iepriekš ir piedalījies "Nine Inch Nails" albumu tapšanā gan palīdzot ar tehniskiem risinājumiem, gan veidojot aranžējumus un rakstot dziesmas.  Viena no industriālās mūzikas svarīgākajām grupām "Nine Inch Nails", Rīgā uzstājās 2014. gada maijā, esot albuma "Hesitation Marks" tūrē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!