Noskaties Grimes jauno video!

Raksta attēls - Noskaties Grimes  jauno video! Ekrānšāviņš

26.10.2015 / Parmuziku.lv

Flesh Without Blood/Life in the Vivid Dream video ietvaros mūziķe ir redzama dažādos ekstravagantos kostīmos - ar eņģeļa spārniem uz muguras, ar kovboja cepuri galvā. Tostarp Grimes ir ne vien mūzikas autore un galvenā aktrise, bet arī video režisore, un ir veikusi arī montāžas darbus un kadru krāsošanu!

Video veidots no divām dziesmām Flesh Without Blood un  Life in the Vivid Dream, kas būs atrodamas mūziķes jaunākajā albumā Art Angels. Albuma relīzes datums - 6. novembris.

Eksperimentālās mūzikas producente kanādiete Grimes pasaules atpazīstamību iemantoja 2012.gadā ar albumu Visions. Bija plānots, ka 2012.gada novembrī mūziķe ar koncertu uzstāsies Palladium koncertzālē, diemžēl slimības dēļ Grimes atcēla visu Eiropas tūri. Cerams, ka Latviju Grimes apmeklēs Art Angels tūres ietvaros!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!