Noskaties grupas Chvrches un dziedātājas Hārlijas Viljamsas animēto video dziesmai "Bury It"

Raksta attēls - Noskaties grupas Chvrches un dziedātājas Hārlijas Viljamsas animēto video dziesmai "Bury It" Ekrānšāviņš

11.07.2016

Grupa Chvrches, apvienojoties ar grupas Paramore dziedātāju Hārliju Viljamsu, laidusi klajā animētu videoklipu dziesmai "Bury It". Šī video autors ir grupas ilggadējais sadarbības partneris Džeimijs Makevijs.

Grupas dalībnieks Lains Koks par videoklipu teic tā: "Kopš Džeimijs Makevijs strādā ar mums pie albumu dizaina izstrādes, mēs vienmēr esam domājuši arī par tālāku sadarbību, ne tikai singlu un albumu dizainiem." 

Džeimijs Makevijs piebilst: “Mūzikai vienmēr ir bijusi liela ietekme manos darbos, un veidot animētu videoklipu, šķiet, ir tikai nākamais solis. Piedāvājums veidot šo videoklipu ar tik lieliskiem partneriem kā Chvrches un Hārlija Viljamsa man nozīmēja tikai to, ka realitāte ir izvērtusies daudz labāka, nekā es biju iecerējis.”

Dziesma "Bury It" ar Hārlijas Viljamsas piedalīšanos būs pieejama jaunākajā "Extended Edition" albumā, kas ir papildinājums grupas otrajam albumam "Every Open Eye". Šajā albumā būs pieejamas divas jaunas dziesmas, kā arī remiksi no oriģinālā albuma, kurš tika izdots 2015. gadā. Papildinātais albums būs pieejams jau no šī gada 29. jūlija.

Noklausies dziesmu: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!