Šajā mājaslapā atradīsi jaunāko filmu, seriālu un mīļāko spēļu skaņu celiņus

Raksta attēls - Šajā mājaslapā atradīsi jaunāko filmu, seriālu un mīļāko spēļu skaņu celiņus Ekrānšāviņš

09.10.2016 / Parmuziku.lv

Noskatījies filmu un tagad dungo tituldziesmu? Ielūkojies mājaslapā what-song.com, kuras datubāzi veido 1200 filmas (arī jaunākie seriāli un spēles), 1500 mūziķu, 30 000 dziesmu, tur atradīsi arī šīs filmas skaņu celiņu.

Mājaslapas what-song.com mērķis ir palīdzēt kinomīļiem atklāt jaunu mūziku, turklāt to piedāvā iegādāties iTUNES. Mājaslapas administratori veic precīzus aprakstus, lai, vadoties pēc redzētā, vieglāk varētu atrast meklēto mūziku. Lapai ir liela fanu komūna, kas palīdz administratoriem papildināt informāciju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!