P.Dž. Hārvija publisko divas dziesmas un albuma relīzes datumu

Raksta attēls - P.Dž. Hārvija publisko divas dziesmas un albuma relīzes datumu Ekrānšāviņš.

22.01.2016 / Parmuziku.lv

Dziesminiece P.Dž. Hārvija paziņojusi, ka viņas jaunais albums “The Hope Six Demolition Project” iznāks 15. aprīlī. Albums tika ierakstīts atklātā sesijā Londonas muzejā, kļūstot par savdabīgu izstādes performanci.

Dziesmas un arī dzejas grāmatu “The Hollow of the Hand”, P.Dž. Hārvija (P.J.Harvey) kopā ar fotogrāfu un režisoru Šeimu Mērfiju (Seamus Murphy) devās ceļojumā uz Serbiju – Kosovu, Afganistānu un ASV, Vašingtonu.

Albumā “The Hope Six Demolition Project” būs 11 dziesmas, divas no tām "The Community of Hope" un "The Wheel" var noklausīties jau tagad, albuma treilerī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!