Piecas dziesmas, kuras ir dzirdamas Suicide Squad filmā, bet nav iekļautas oficiālajā albumā

Raksta attēls - Piecas dziesmas, kuras ir dzirdamas Suicide Squad filmā, bet nav iekļautas oficiālajā albumā Ekrānšāviņš

10.08.2016

Mūsuprāt, dažas oficiālā albuma dziesmas varēja aizstāt ar šīm!

Filma Suicide Squad ir jaunākā DC komiksu filma, kas uz kino ekrāniem ir pieejama jau no pagājušās nedēļas. Filmas skaņu ceļiņa dēļ mēs rekomendējam to noskatīties!

Oficiālais filmas Suicide Squad albums sevī ietver daudz jaunu dziesmu no tādiem māksliniekiem kā Grimes, Mark Ronson, Kehlani un citiem. Dziesmu izvēle šai filmai ir ļoti precīza un tās perfekti iederas paredzētajās ainās. Taču dīvainākais ir tas, ka dažas no tām ir palikušas ārpus oficiālā albuma.

1. Rick James – ‘Super Freak’

Pirmajā ainā kad mēs iepazīstamies ar bijušo psihoterapeiti Hārliju Kvinu, viņa karājas virvēs kā akrobāte. Hārlija ir ieslodzīta elektriskajā būrī un, protams, spēj tikt galā ar apsargiem, kas ir divreiz lielāki par viņu pašu. Dziesma Super Freak precīzi attēlo šo ainu un tēlu. 

2. Kanye West – ‘Black Skinhead’

Kad pirmoreiz redzam Villa Smita tēlu Deadshot, viņš atrāda savu ieroču arsenālu un trāpa visam, kam vēlas trāpīt. Šajā ainā dzirdama Kanye Westa dziesma, kas lieliski piestāv notiekošajam. Aina noslēdzas ar Kanyes atkārtotiem izsaucieniem - "God"! Iespaidīgi, jā!

3. The White Stripes – ‘Seven Nation Army’

Interesants fakts par šo dziesmu – tā ne vien izskan pirmajā reizē, kad visa komanda apvienojas, taču arī simbolizē tās septiņus varoņus: Hārlija Kvina, Deadshot, Killer Croc, Captain Boomerang, El Diablo, Slipknot un vienīgo pozitīvo varoni Rick Flag. Un tad, kad viss ir perfekti, pievienojas viņa paziņa Katana, kas izjauc visu kārtību.

4. Eminem – ‘Without Me’

Dziesma izskan brīdī, kad antivaroņi tiek pie saviem kostīmiem un apgādājas ar ieročiem. Lai gan šajā ainā varēja skanēt cita dziesma, pašā Eminema videoklipā ir redzams, kā dziedātājs ietērpjas ļaunā supervaroņa tērpā – tieši tāpat kā filmā!

5. Norman Greenbaum – ‘Spirit In The Sky’

Šī dziesma izskan brīdī, kad komanda dodas pretim pirmajam ļaundarim. Hārlijas Kvinas sejā ir redzams prieka satraukums par došanos pretī nāvei. Bāc, precīzi

Avots: NME

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!