"Radiohead" Ziemassvētkos dāvina Džeimsa Bonda filmai sarakstīto tituldziesmu

Raksta attēls - "Radiohead"  Ziemassvētkos dāvina Džeimsa Bonda filmai sarakstīto tituldziesmu Publicitātes foto.

26.12.2015 / Parmuziku.lv

Izrādās, ka arī britu grupa "Radiohead" ir sarakstījuši aktuālās Džeimsa Bonda filmas "Spectre" tituldziesmu. Tomēr par filmas galveno muzikālo tēmu tika izvēlēta dziedātāja Sema Smita "Writing's On the Wall".

Ziemassvētkos "Radiohead" līderis Toms Jorks savā Twitter profilā rakstīja: "Tā kā gads iet uz beigām, jums droši vien patiktu šo dziesmu dzirdēt. Priecīgus Ziemassvētkus. Lai spēks ir ar jums!"

Dziesmu var ne tikai noklausīties, bet arī lejupielādēt bez maksas!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!