Reperis Young Thug laiž klajā jaunu albumu - "Jeffery"

Raksta attēls - Reperis Young Thug laiž klajā jaunu albumu - "Jeffery" Publicitātes foto

31.08.2016 / Parmuziku.lv

Bet vai tu spēj atminēt, par ko reperis dzied?

Young Thug ir 1991. gadā dzimis reperis, kurš pēdējā laikā kļuvis ļoti populārs ASV teritorijā. Nedaudz gan jābrīnās, jo liela daļa klausītāju nemaz nesaprot, par ko mūziķis dzied. Vai tu spēsi atpazīt Young Thug dziesmu vārdus? 

Pirms sāc testu, iesakām tam laicīgi sagatavoties. Ierīcei, no kuras grasies pildīt testu, ieteicams pievienot austiņas. 
Sāc testu - whatisyoungthugsaying!

Noklausies jauno albumu: šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!