Rokgrupas "Biffy Clyro" albums “Ellipsis” šturmē albumu topus

Raksta attēls - Rokgrupas "Biffy Clyro" albums “Ellipsis” šturmē albumu topus Publicitātes foto

19.07.2016 / Parmuziku.lv

Vienas no visu laiku slavenākajām skotu rokgrupām "Biffy Clyro" nule kā iznākušais albums “Ellipsis” sasniedzis 1.vietu albumu topā ne tikai Lielbritānijā, Īrijā un virknē citu valstu, bet pirmo reizi viņu karjerā arī Vācijā.

8.jūlijā klajā nākušais septītais "Biffy Clyro" studijas albums piedzīvojis apbrīnojamu atsaucību no īstas rokmūzikas cienītāju puses. Pirmo reizi Lielbritānijas topa albumu virsotni grupa iekaroja 2013. gadā ar savu iepriekšējo disku “Opposites”. Vēl pirms tam 2 viņu albumi “Puzzle” (2.vieta) un “Only Revolutions” (3.vieta) bija ierindojušies pirmajā britu topa pieciniekā.

“Ellipsis” ļoti atzinīgi novērtējuši arī mūzikas profesionāļi un kritiķi. Virkne autoritatīvāko mūzikas izdevumu neslēpj sajūsmu. 

“”Ellipsis” ir kodolīgākais grupas albums – tik kalsnējs, ka tu vari ieraudzīt tā vēnas spiežamies laukā. Viennozīmīgi - viens no izcilākajiem "Biffy Clyro" ierakstiem.

     jūsmo "Q Magazine".

NME: “Šīs ir viņu lieliskākās un avangardiskākās dziesmas, ko vien viņi jebkad sarakstījuši.”

Classic Rock: “Kārtējais triumfs!”

The Observer: “Ir skaidrs, ka spīvajiem, fatālajiem un brīnišķīgajiem Biffy joprojām ir papilnam ambīciju.”

Rhythm: “” Ellipsis” ir tādas grupas skanējums, kuras kreativitāte ir tālu no izsīkuma, un tās vēriens plašāks nekā jebkurai citai mūsdienu rokgrupai.” 

“Ellipsis” vieta dažādu valstu iTunes topā:

  • Nr. 1 Lielbritānijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Luksemburgā, Izraēlā, Rumānijā, Čehijā un Slovēnijā
  • Nr. 2 Dienvidāfrikas Republikā
  • Nr. 3 Somijā un Norvēģijā
  • Nr. 4 Zviedrijā, Spānijā un Portugālē
  • Nr. 5 Itālijā
  • Nr. 6 Nīderlandē un Austrālijā
  • Nr. 7 Jaunzēlandē
  • Nr. 8 Dānijā
  • Nr. 9 Francijā
  • Nr. 10 Beļģijā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!