VIDEO: Amerikāņu kantrī mūzikas zvaigzne pirmoreiz dzīvē pagaršo suši. Jautri!

Raksta attēls - VIDEO: Amerikāņu kantrī mūzikas zvaigzne pirmoreiz dzīvē pagaršo suši. Jautri! Ekrānšāviņš

26.12.2016 / Parmuziku.lv

Kantrī mūzikas superzvaigzne, amerikāņu šova "The Voice" tiesnesis Bleiks Šeltons ļāvās komiķa Džimija Felona izaicinājumam pirmo reizi mūžā nogaršot suši.

Saki jeb rīsu šņabis Šeltonam šķita kā Lieldienu olu krāsu dzeršana, bet ingvers kā lietota kožļājamā gumija, arī par suši viņam bija savs komentārs. Taču vislielākais pārsteigums sekoja saldajā ēdienā! Savukārt Džimijs Felons draugu atbalstīja, suši restorānā dziedot kantrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!