"Eurosonic Noorderslag 2020” Latviju pārstāvēs Evija Vēbere un ANNNA

Raksta attēls - "Eurosonic Noorderslag 2020”  Latviju pārstāvēs Evija Vēbere un ANNNA

15.01.2020

Laikā no 15. līdz 18. janvārim Nīderlandes pilsētā Groningenā norisināsies mūzikas industrijas konference un festivāls "Eurosonic Noorderslag 2020”, kurā šogad uzstāsies arī divas latviešu mūziķes – Evija Vēbere un ANNNA.

Evija Vēbere ir viena no atšķirīgākajām latviešu mūziķēm ar pasakainu balsi, kas klausītājus pakāpeniski ved caur sintezatoru skaņu mežs tuvāk labi zināmām, bet piemirstām patiesībām. Savu mūziku Evija rada uz vairākiem modulāriem sintezatoriem, kā arī koncertos izmanto trompeti. Viņas debijas solo albums “Sirdsbūt” 2019. gadā saņēma “Zelta Mikrofonu”  kā gada labākais alternatīvās mūzikas albums.  "Eurosonic Noorderslag 2020” Evija Vēbere ar solo priekšnesumu uzstāsies 16. janvārī.

ANNNA jeb īstajā vārdā Anna Madara Pērkone ir mūzikas producente un dziedātāja no Latvijas, kura šobrīd dzīvo un strādā Amsterdamā. Klausītāji Latvijā ANNNA iepazina 2019. gada vasarā ar singlu “The One That Got Away”, kuru Madara sarakstīja “RIGaLIVE” nometnes ietvaros kopā ar Uku Moldau un Kasparu Ansonu. Tāpat pagājušajā vasarā ANNNA iesildīja pasaulslavenās dziedātājas LP koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē. 2019. gada oktobrī dziesma “Stardom/Hater” uzvarēja “Amsterdam Dance Event”  demo ierakstu sacensībās.

Ar savu veldzējošo balss tembru, atrodot vislabāko kombināciju starp alternatīvo mūziku un indie pop, ANNNA mūzika ir enerģētiski pacilājoša un prātā paliekoša.  Taču tās nav ierastās dziesmas par mīlestību. Tie ir stāsti par būtisko - ilgtspējību un vienlīdzību, un citām tēmām, kuras šobrīd nodarbina cilvēkus visā pasaulē. "Eurosonic Noorderslag 2020” ANNNA kopā ar grupu būs dzirdama 17. janvārī.

“Eurosonic Noorderslag” ir ikgadējā mūzikas industrijas konference, kurā tiekas delegāti no visas pasaules, lai veidotu sadarbību  dažādās  nozarēs, tostarp ierakstu izdevējdarbībā, koncertu turneju un festivālu organizēšanā, mediju plānošanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!