Tallinn Music Week izziņo 2022.gada festivāla datumus un uzsāk mūziķu pieteikšanos

Raksta attēls - Tallinn Music Week izziņo 2022.gada festivāla datumus un uzsāk mūziķu pieteikšanos

14.10.2021

Starptautiskais mūzikas industrijas festivāls Tallinn Music Week notiks no 2022. gada 4. līdz 8. maijam Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Ir uzsākta mūziķu dalības pieteikumu pieņemšana, kas turpināsies līdz 19. decembrim. Dalībai festivālā var reģistrēties, aizpildot anketu festivāla mājaslapā tmw.ee. Pieteikties drīkst jebkura žanra mūziķi no visas pasaules, tostarp grupas un solo izpildītāji no Latvijas.

Kopumā dalībai festivālā tiks atlasīti no 150 līdz 170 māksliniekiem - viņu vārdi tiks paziņoti nākamā gada sākumā. Papildus mūzikas programmai un koncertiem Tallinn Music Week notiks diskusijas un lekcijas par mūzikas industriju, ekspertu semināri, apmācības un konsultācijas. Biļetes uz 2022.gada festivālu par viszemākām cenām jau šobrīd ir pieejamas festivāla mājaslapā.

Šī gada Tallinn Music Week notika no 29.septembra līdz 3.oktobrim. Tas tika atklāts ar valsts prezidentes uzrunu un pulcēja 992 nozares profesionāļus un ap 17 tūkstošiem apmeklētāju 60 dažādās norises vietās. Festivālā kopumā uzstājās 177 mākslinieki no 21 valsts, tostarp tādas grupas kā A Place To Bury Strangers no ASV un Hatari no Islandes. Latviju festivālā pārstāvēja 11 apvienības, tostarp Sign Libra, +K+M+B, Pamirt, The Coco’nuts, m.a.t.a.d.a.t.a., ZeMe, Aleksandr Aleksandrov, V V Z, Waterflower, OGHRE un Gints Smukais. Īpaši veidotu eksperimentālās mūzikas programmu Tallinn Music Week ietvaros prezentēja Latvijas nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!