Teilore Svifta dzied aizkustinošu dziesmu vecākiem, kuri zaudēja bērnu cīņā ar vēzi

Raksta attēls - Teilore Svifta dzied aizkustinošu dziesmu vecākiem, kuri zaudēja bērnu cīņā ar vēzi Foto: Instagram

20.08.2015 / Antra Bērtule

Jo nekā citādi palīdzēt nevar.

Sava koncerta laikā Arizonas štatā amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta veltīja savu dziesmu Ronan ģimenei, kuri zaudēja savu 4 gadus veco dēlu cīņā ar vēzi.

Dziesmu Svifta sarakstījusi, lasot Ronana mātes Mejas Tomsones bloga ierakstus, un viņa ir arī līdzautore dziesmai Ronan.

Es nespēju noticēt tam, ka tu to izdarīji. Es esmu bezgala pateicīga tev par to, Teilor, ka saglabāji piemiņu par manu Ro šādā veidā, " pēc koncerta ar aizkustinājumu pateicās Meja.

 

Pēc koncerta Teilore Svifta vēlreiz satikās ar Ronana ģimeni:

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!