"The Strokes" atgriešanās videoklipā piedāvā risināt mistēriju

Raksta attēls - "The Strokes" atgriešanās videoklipā piedāvā risināt mistēriju

29.06.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Threat of Joy" atrodama jūnija sākumā izdotajā albumā "Future Present Past".

"Threat of Joy" videoklips tapis sadarbībā ar Vorenu Fus (Warren Fu), kurš strādājis arī  ar grupām  "Daft Punk", "Haim" un "Weezer", un šoreiz "The Strokes" vajadzībām radījis savādu, sirreālu mistēriju. Piecāties par pasakaino sižetu vai meklēt zemtekstus - izvēle ir tavās rokās! 

"The Strokes" ir amerikāņu rokgrupa, kas dibināta jau 1998. gadā. Latvijā vislielāko popularitāti iemantojis grupas albums "Is This It" un "First Impression of Earth". Laikā, kad grupa atrodas klusuma pauzē, muzikālās idejas soloprojekta ietvaros realizē vokālists Džuliants Kasablankas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!