Tiks publiskota mūzika no leģendārās grupas ROXETTE neizdoto dziesmu krātuves

Raksta attēls - Tiks publiskota mūzika no leģendārās grupas ROXETTE neizdoto dziesmu krātuves Publicitātes foto

29.10.2020

Roxette mūzikas cienītājiem šajā rudenī tiks pasniegts ļoti pašs notikums - leģendārā Zviedru dueta Roxette četru izlašu izdošanu - Bag of Trix – Music From The Roxette Vaults, kas pie klausītājiem nonāks sākot ar 30 oktobri.

Līdz pat 11. decembrim digitālajās straumēšanas vietnēs nonāks visas četras izlases, kurās kopumā būs pieejamas 47 iepriekš neizdotas, vai jau krietnu laiku nepieejamas Roxette dziesmas, tā pat arī demo ieraksti, alternatīvas dziesmas apstrādes versijas, kā arī pāris humora piepildīti balss ieraksti, kas kopumā tapuši grupas karjeras laikā  no 1986. gada līdz 2016. gadam. Tāpat tiks izdoti divi fizisko nesēju formāti – 4 vinila plašu koplekts un 3 CD komplekts.

Jau šo piektdien, 30. oktobrī sagaidīsim pirmo no ”Bag Of Trix” izlasēm, kurā būs dzirdamas 12 dziesmas, kas ierakstītas trīsdesmit gadu laikā. Dziesmas ”Like Lovers Do” demo versija tika ierakstīta agrīnajos grupas Roxette veidošanās gados un pirms debijas albuma ”Pearls Of Passion” izdošanas 1986. gada vasarā. Jaunais singls ”Let Your Heart Dance With Me” ir radies no tā, kas netika iekļauts “Good Karma” ierakstā 2016. gadā.

Vēl pirmajā no četrām izlasēm dzirdama ir grupas Roxette pirmā Billboard topa numur 1 dziesmas “Joyride” amerikāņu producenta Briana Malufa (Brian Malouf) versijā, dziesmas ”Hotblooded” akustiskā versija, kā arī akustiskā versija dziesmai “Listen To Your Heart”, kas tika ierakstīta 1995. gada rudenī slavenajā studijā “Abbey Road” vienlaikus ar Roxette versiju The Beatles dziesmai “Help!”. 

Īpaši Marijas Fredriksones faniem  - trīs mājās ierakstītas dziesmas demo versijas, kurām Marija pati ir autore ”Pocketful Of Rain”, ”Beautiful Boy” un ”Waiting For The Rain”, no kurām tikai pēdējā tika iekļauta Roxette albumā.

“Marija un es izbaudijām ik vienu dienu, kas pagāja darbos studijā, ierakstot mūziku. Atskatoties atpakaļ, liekas pārsteidzoši cik daudz mūzikas esam radījuši, kā arī cik daudz esam izdevuši visos savos darbības laikos.” Ar smaidu stāsta Pērs Gesle.  “Daudz no tā, kas tolaik likās tikai bonusa materiāls, izdodams Japānā vai vispār netika izdots, šodien liekas kā interesanta daļa mūsu kataloga, tieši tapēc ”Bag Of Trix” varētu būt piedzīvojums klausītājiem, it īpaši tiem, kas mūsu daiļradei sekojuši gadiem.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!