Toms Odels izdod jaunu singlu “numb”

Raksta attēls - Toms Odels izdod jaunu singlu “numb” Publicitātes foto

19.02.2021

Publikas mīlulis, dziedātājs Toms Odels izdod singlu “numb” no šogad gaidāmā jaunā ierakstu albuma.

Pēc mūziķa teiktā, iepriekšējie pāris gadi viņa dzīvē ir bijuši diezgan drūmi un viņš  diezgan daudz laika pavadījies, cīnoties par savu garīgo veselību. Meklējot patvērumu un  atbrīvošanos no drūmajām domām mūzikā, radās dziesmas, kuras būs iekļautas Toma ceturtajā studijas albumā.

Jaunais materiāls ir gan drosmīga radoša atdzimšana, gan jau esošo talantu nostiprināšana. Tas saklausāms arī pirmajā singla “numb”, kurš iesākas ar Toma vokālu un ēteriski dzirdamām klavierēm - “Es turu savu roku pāri liesmai, lai redzētu vai es jūtu sāpes,” dzied Odels.

Toms Odels  aktīvajā mūzikas apritē ir kopš 21. gadu vecuma, kad klajā nāca viņa debijas albums “Long Way Down” un kurš uzreiz nokļuva pārdotāko albumu pirmajā vietā Lielbritānijā un nopelnīja viņam Britu balvu. Aktīvā koncertdarbība, kas sekoja albuma izdošanai, radīja mūziķim ne vien labu darba ētiku, bet drīz vien pārauga par apsēstību un sasniedza savu virsotni 2019. gadā, kad Toms, beidzoties albuma “Jubilie Road” tūrei, devās uz Losandželosu, lai sāktu darbu pie nākamā albuma.  “Tad  es jutu, ka mans  hroniskais stress kļuva aizvien traucējošāks un bīstamāks man pašam”, stāsta Odels  un piebilst, ka kādu rītu pieceļoties sapratis, ka vairs nespēj radīt jaunu mūziku. Viņš zināja, ka kaut kam ir jāmainās. Beigu beigās, viņš atgriezās mājās, devās taisnā ceļā uz savu vecāku māju un lēnām atkopās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!