Redakcija iesaka: ko ir vērts redzēt Baltijas krāšņākajā deju mūzikas festivālā Weekend Festival Baltic?

Raksta attēls - Redakcija iesaka: ko ir vērts redzēt Baltijas krāšņākajā deju mūzikas festivālā Weekend Festival Baltic? Foto: Instagram

05.08.2015 / Antra Bērtule

Gaismas šovi, skatuves zem klajas debess, lielākais Baltijas deju mūzikas notikums ar David Guetta, DJ Tiesto, un citiem deju zāļu grandiem. Ko ir vērts redzēt?

Kad un kur: Weekend Festival Baltic notiek no 6. līdz 8. augustam Pērnavas pludmalē, Igaunijā.

 

DJ Tiesto

Nīderlandiešu mūzikas producents un dīdžejs Tiesto šobrīd tiek uzskatīts par vienu no labākajiem un jaudīgākajiem deju zāļu grandiem.

 

Sigma

Britu drum'n'bass duets Sigma jeb briti Kamerons Edvards un Džo Lenzī ir radījuši šīs vasaras karstāko hītu, un tas izklausās šādi. Un būs arī festivālā.

 

Chris Lake

Skotu dīdžejs un mūzikas producents Kriss Leiks rada enerģisku house mūziku jau kopš 2000. gadu sākuma un karjeru sāka The Prodigy zīmē, veidojot remiksus viņu dziesmām.

 

Astrix

Psihedēlisku ballīšu meistars Astrix jeb Avi Šmailovs no Izraēlas pierāda, ka jebkuras valsts deju mūzikai ir iespējas izaugt par starptautiski saprotamu produktu.

 

Armin van Buuren

Armina van Burena vārds ir svešs reti kuram deju mūzikas fanam. Dīdžejs veiksmīgi darbojas trance/progressive žanrā jau gandrīz 20 gadus.

 

David Guetta

Kā tu vari nebūt populārs dīdžejs, ja sadarbojies ar repa slikto meiteni Nicki Minaj?

 

Darude

Somu dīdžejs Darude Latvijā kļuva populārs pirms gadiem astoņiem ar dziesmām Feel The Beat un Sandstorm. Tolaik neviena Rīgas deju zāle neiztika bez viņa mūzikas, un dīdžejs rada mūziku joprojām.

 

Robin Schulz

Sun Goes Down ir vēl viens šīs vasaras hīts, kuru varam dzirdēt nu ļoti bieži. Visnotaļ lipīgi.

 

Rudimental DJ

Drum'n'bass/fanka/soula mikslis jeb Rudimental, šķiet, nekādus komentārus neprasa. Īsāk sakot, nonesīs jumtu!

 

Chase and Status

Vēl viena interesanta apvienība, ko vērts redzēt, ir Chase and Status, kas virzās kaut kur pa vidu starp drum n'bass, dabstepu un hiphopu.

 

Martin Garrix

Mārtinu Garriksu ir vērts pieminēt tādēļ vien, ka viņam ir tikai 19 gadi, bet tas dīdžejam nav traucējis iegūt pasaules slavu, strādājot kopā ar DJ Tiesto, Avicii un, protams, iekarojot meiteņu sirdis.

Vairāk par festivāla pārējo programmu uzzini šeit!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!