“Simple Plan” izsludina konkursu Baltijas grupām

Raksta attēls - “Simple Plan” izsludina konkursu Baltijas grupām Foto: Chapman Baehler

11.05.2016 / Parmuziku.lv

Maija beigās un jūnija sākumā Somijā un Baltijā pirmo reizi viesosies spilgtākā Kanādas koledžroka apvienība “Simple Plan”. Vienmēr tik enerģiskie puiši, kuru dzīvās uzstāšanās tiek īpaši akcentētas, pie mums viesosies sava jaunākā albuma “Taking One For The Team” atbalsta koncerttūres ietvaros: 28.maijā Helsinkos (The Circus), 30.maijā Tallinā (Club Factory), 31.maijā Rīgā (Palladium) un 1.jūnijā Viļņā (Forum Palace).

Bobe.me kopā ar koncertu organizatoriem izsludina konkursu Igaunijas, Latvijas un Lietuvas grupu vidū par iespēju uzstāties pirms visiem 4 “Simple Plan” koncertiem.

Lai piedalītos šajā unikālajā iespējā, jāveic 4 vienkārši soļi:

  1.  sagatavo īsu grupas biogrāfijas aprakstu;
  2.  norādi saites uz jūsu grupas muzikālo materiālu un/vai video;
  3.  pievieno grupas foto;
  4. visu augstākminēto nosūti uz  

Sākotnējo atlasi veiks Somijas un Baltijas mūzikas industrijas profesionāļi un bobe.me, bet gala lēmumu pieņems “Simple Plan” menedžments.

Visām muzikālajām apvienībām, kuras ieinteresētas šajā konkursā, jāņem vērā, ka visas ceļošanas, uzturēšanās un uzstāšanās izmaksas jāsedz pašiem.

Pieteikumu pēdējais pieņemšanas datums ir trešdien, 18.maijs, uzvarētāji tiks paziņoti piektdien, 20.maijā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!