Šo piektdien Liepājā norisināsies festivāla LMT Summer Sound noslēguma pre-party

Raksta attēls - Šo piektdien Liepājā norisināsies festivāla LMT Summer Sound noslēguma pre-party Foto: Jānis Ozols

16.06.2016 / Parmuziku.lv

17.jūnijā Liepājas pludmales bārā “Red Sun Buffet” notiks pašmāju lielākā pludmales festivāla LMT Summer Sound noslēdzošais iesildīšanās pasākums “Ceļš uz LMT Summer Sound”.

Pasākumā uzstāsies hiphopa izpildītāji Reiks, Elfs, Deniss un Chris King, hiphopa un R&B mūzikas izpildītājs Mazais Zaļais (Jānis Krūmiņš), kā arī īpašais viesis, DJ un vokālo prekusiju jeb beatbox mākslinieks Gunārs Bītz (iepriekš zināms kā Guncha Beatbox), kas iekurinās publiku!

Reiks, īstajā vārdā Arvis Reiks, Latvijas hiphopa aprindās ir labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Šogad Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis četrus singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube.

Reiks un Elfs kopā ar komandu nupat laiduši klajā arī jaunāko singlu un video “Es eju tālāk”, kuru arī būs iespēja dzirdēt dzīvajā izpildījumā Liepājā.

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. un 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Jau iepriekš ziņots, ka festivāla galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies, duets Milky Chance no Vācijas un ukraiņu roka leģenda Okean Elzy.

Latvijas mūziķu vidū Carnival Youth, Rīgas Modes, Dagamba, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, pašmāju hiphopa leģenda Ozols, rokgrupa Dzelzs Vilks, Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Aija Andrejeva, Gain Fast un citi.

Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd 2 dienu biļetes cena 33 EUR (ar telts vietu 40 EUR). Savukārt liepājniekiem pieejams īpašs piedāvājums “Biļešu Serviss” Liepājas kasēs.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!