"The Briefing" izdod jaunu albumu “Favourite Place”

Raksta attēls -  "The Briefing" izdod jaunu albumu “Favourite Place” Foto: Sandis Volkovs

19.02.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu grupa “The Briefing”, kuras dalībnieki jau kopš 2010. gada dzīvo un darbojas Londonā, šī gada janvāra beigās savus klausītājus iepazīstināja ar gaidāmā albuma "Favourite Place" tituldziesmu, kura guvusi labas atsauksmes dažādu, tostarp arī ASV mūzikas blogu lapās.

Nu pienākusi kārta albumam "Favorite Place", kurš jau ir pieejams visās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs pasaulē. Par albumu  stāsta grupas dalībnieki, liepājnieki Raimonds un Kristīne Dobeļi, kas ir kopā gan uz skatuves, gan ikdienā:

Raimonds: Jauns albums ir rezultāts ilgākam radošam procesam, sākot no pirmās idejas līdz gala miksam - tas ir pārsteigumu pilns ceļš, jo pat mēs paši nekad nevaram līdz galam paredzēt gala rezultātu. Tas ir fascinējoši, novest muzikālās idejas līdz gala rezultātam.

Kristīne: Šis ir mūsu pēdējo divu gadu darbs, tapis Londonā, pašu producēts un ierakstīts mājas apstākļos. Tas ir kā viena dzīves posma noslēgums. Līdzīgi kā skolas izlaidums - ieraksts ir mūsu radošā darba iemūžinājums, līdz ar to pieejams ikvienam. Albuma dziesmu vārdu pamatā ir sajūtas, kas piedzīvotas un novērotas pašas un apkārtējo cilvēku dzīvēs. Mūzika vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte salīdzinājumā ar dziesmu tekstiem, manuprāt, šajā albumā mums veiksmīgi izdevies saliedēt abus šos izteiksmes līdzekļus tā, ka tie pastiprina viens otru.

Raimonds: Dziesmu tapšanā parasti katrs no mums rada vairākas partijas un idejas, kuras tad es mēģinu salikt kopā vienā harmoniskā kopumā, jo es strādāju pie dziesmu aranžēšanas.  Te, Londonā mēs neesam populāra grupa, tāpēc mūsu klausītāji galvenokārt ir mūsu pašu draugi un paziņas. Daudzi Anglijā dzīvojošie latvieši mūs atceras no laikiem, kad vairāk darbojāmies Latvijā.

Kristīne: Jā, mūsu klausītāji ir Hipsteri un alternatīvās mūzikas cienītāji. Lai gan, daži klausītāji, kas mūs pazīst jau daudzus gadus, ir izteikušies, ka šis varētu būt viens no mūsu “popsīgākajiem” albumiem. Cik nu “popsīgs” The Briefing var vispār var būt!

Par to, vai grupas dalībnieku sacītais atbilst patiesībai, tagad var pārliecināties katrs pats, vai nu lejupielādējot albumu vietnē iTUNES un Doremi.lv, vai arī noklausoties to Spotify, Deezer vai Apple Music mūzikas straumēšanas vietnēs. Albuma izdevējs ir kompānija “Mikrofona ieraksti”, bet dziesmu publicētājs ir “MicRec Publishing”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!