Noklausies fragmentus no Vic Anselmo jaunā albuma

Raksta attēls - Noklausies  fragmentus no Vic Anselmo jaunā albuma Publicitātes foto.

25.09.2015 / Aiga Leitholde

Vācijā dzīvojošā latviešu dziesminiece Vic Anselmo klausītājiem piedāvā iepazīties ar 2.oktobrī gaidāmo albumu Who Disturbs The Water .

Who Disturbs The Water būs mūziķes trešais albums. Vic Anselmo paliek atmiņā ar savu dabas doto spēcīgo balsi un smalko melodiskuma izjūtu. Jaunā albuma dziesmās viņa stāsta par simbolisko, spēkpilno un dzidro ūdens pasauli.

Lai gan Vic Anselmo skatuves tēls ir alternatīvs, muzikāli dziesminiece pārkāpj subkultūras robežas, un patiks visiem tiem klausītājiem, kas novērtē emocionālu, poētisku un  melodisku mūziku. Albumu Who Disturbs The Water var pasūtīt mūziķes bandcamp lapā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!