Industrijas Ziņas

10 deju mūzikas koncerti, ko Positivus laikā nedrīkst palaist garām

Raksta attēls - 10 deju mūzikas koncerti, ko Positivus laikā nedrīkst palaist garām Publicitātes foto

29.06.2015 / Normunds Vucāns

Katru gadu deju mūzikas piedāvājums un kvalitāte Positivus festivālā tikai pieaug, un arī šī reize nebūs izņēmums. Tieši tāpēc piedāvājam hronoloģisku sarakstu ar 10 dīdžejiem un grupām, kam noteikti vērts pievērst uzmanību Salacgrīvā.

Katru gadu deju mūzikas piedāvājums un kvalitāte Positivus festivālā tikai pieaug, un arī šī reize nebūs izņēmums. Tieši tāpēc piedāvājam hronoloģisku sarakstu ar 10 dīdžejiem un grupām, kam noteikti vērts pievērst uzmanību Salacgrīvā.

Dorian Concept Trio

Piektdien 23:30-00:30 uz Red Bull Music Academy skatuves

Lai jūs nemaldina pievienotais it kā gana mierīgais video – šī ir tikai neliela šķautne no Dorian Concept darbības, jo viņa īstais veidols atklājas daudz trakākos un lauztākos ritmos. Pat tad, ja šādu mūziku ikdienā neklausies, lielā pūlī vēlā vakarā festivālā tai būs hipnotizējošs efekts.

 

Break Da Funk

Piektdien 23:30-01:00 uz Red Bull Music Academy skatuves

Break Da Funk ir bariņš poļu dīdžeju, kas uzstājas visdažādākajās kombinācijās, un savos setos izved klausītājus caur funk, hiphopa un breakbeat mūzikas vēsturei, radot ļoti dejiskus un vienlaikus arī asprātīgus priekšnesumus.

 

Egyptian Lover

Piektdien 00:30-02:00 uz Red Bull Music Academy skatuves

Hiphopa leģendu jau pieminējām, rakstot par šīs vasaras svarīgākajiem žanra koncertiem valstī. Te viss ir skaidrs – pārliecinošs, pieredzējis dīdžejs, kas jau gadu desmitiem nodarbojas ar visdažādāko pūļu iekustināšanu visapkārt pasaulei.

 

AraabMUZIK

Piektdien 01:00-02:00 uz Red Bull Music Academy skatuves

Ir skaidrs, ka pašlaik programmā ir neliela kļūdiņa un vai nu viņš, vai Egyptian Lover uzstāsies citā laikā, taču AraabMUZIK koncertu redzēt kaut uz brīdi ir vērts, lai vai kad tas nenotiktu. Viņa prasmes rīkoties ar sempleri ir fantastiskas, un kaut vai to dēļ vien šis priekšnesums daudzus atstāt ar atplestiem žokļiem.

 

Jonathan Toubin

Piektdien 01:00-02:00 uz Palladium skatuves

Ar diezgan lielu pārliecību jau tagad atļaušos apgalvot, ka piektdien neviens nesarīkos tik mežonīgas dejas kā šis ņujorkietis, kura firmas zīme ir tikai sešdesmito gadu rokenrola, solmūzikas un līdzīgu žanru plašu izmantošana!

 

DJ Sliink

Piektdien 02:00-03:30 uz Red Bull Music Academy skatuves

Šis agresīvais dīdžejsets variēs uz visdažādākajām robežām, koķetējot ar hiphopu, popmūziku, agresīvu elektroniku un vēl virkni žanru. Vienkāršāk runājot – dejas, kas reāli noraus jumtu un ļaus pamatīgi iztrakoties.

 

Niklāvz

Sestdien 17:30-18:30 uz Red Bull Music Academy skatuves

Latvijas elektronikas viens no spilgtākajiem dēliem viennozīmīgi ir Niklāvz, un ir grūti saprast, kāpēc joprojām tik maz cilvēku ir apmeklējuši viņa hipnotizējošos šovus. Iespējams, laiks nav tas pats pateicīgākais, bet pat šādos apstākļos nešaubos, ka tas varētu būt ļoti spēcīgs pārdzīvojums daudziem, kas Niklāvz redzējuši vēl nav.

 

Toms Grēviņš & Oded Kafri

Sestdien 01:00-02:00 uz Palladium skatuves

Ar Latvijas, iespējams, populārāko dīdžeju Tomu Grēviņu diez vai kāds ir papildus jāiepazīstina, jo viņa sarīkotās ballītes runā pašas par sevi. Man liekas, ka Toms kombinācijā ar Izraēlas bundzinieku Kafri radīs ļoti traku deju vakaru, kas pamatīgi nokausēs pat festivāla lielākos ballīšu zvērus.

 

Bandmaster

Svētdien 16:45-17:45 uz Red Bull Music Academy skatuves

Pēdējos mēnešos viena no patīkamākajām debijām Latvijas mūzikā ir Bandmaster, kas, līdz ar Viņa pievienošanos, pamatīgi sāk atgādināt Royksopp. Bet Royksopp koncertos, kā mēs labi atceramies, dejo visi, pat tie, kas nesaprot, kā var kustēties pie tik lēnas mūzikas.

 

Basement Jaxx

Svētdien 18:30-19:30 uz Lattelecom skatuves

Žēl, ka britu leģendārie producenti uzstāsies tik agri, nevis, piemēram, hedlainos Nordea skatuvi kādā vakarā. Tādā uzstādījumā viņu sarīkotais reivs uzņemtu pavisam citus apgriezienus, taču arī tagad nav slikti, jo nevienam nedrīkst būt neviens attaisnojums, lai duetu palaistu garām!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!