Industrijas Ziņas

Fantastiskākais pasaules festivāls notiks arī Eiropā

Raksta attēls - Fantastiskākais pasaules festivāls notiks arī Eiropā Ekrānšāviņš

18.06.2016 / Parmuziku.lv

Festivāls "Burning Man" jau no 1986. gada notiek ASV, Nevadas tuksnesī un 2017. gadā notiks arī Eiropā.

Festivāls "Burning Man" popularizē dažādas kultūras formas un pašrealizācijas iespējas, atbildības sajūtu un sabiedrisko labumu, kā arī pēc sevis neatstāj nekādas pēdas, kas varētu kaitēt dabai.

No 2017. gada 29. līdz 31. jūlijam "Burning Man" notiks Nīderlandē ar devīzi: Kur aitiņas guļ jeb sapnis, kuru sapņo vienatnē, paliek sapnis. Sapnis, kuru sapņojam kopā, top par realitāti!

Ja vēlies iesaistīties, visa nepieciešamā informācija būs atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!