Režisora Deivida Linča rudenī plānotā mūzikas festivāla programma ir lieliska!

Raksta attēls - Režisora Deivida Linča rudenī plānotā mūzikas festivāla programma ir lieliska! Ekrānšāviņš

21.06.2016 / Parmuziku.lv

Festivālam dots nosaukums "Festival of Disruption" un tas 8. un 9. oktobrī notiks ASV, Losandželosā

Ideja par festivālu dzima mūzikas protālam "Consequence of Sound", kas uzrunājis dažādus režisorus, aicinot viņus kļūt par festivāla kuratoriem, un Deivids Linčs (David Lynch) ir sacijis JĀ šim izaicinājumam.

Režisora veidotā festivāla programmas muzikālā daļa sastāvēs no Roberts Plants ar the Sensational Space Shifters, St. Vincent, Questlove priekšnesumiem. "Twin Peak" mūziku izpildīs Xiu Xiu un Skaja Fereira (Sky Ferreira).

"Twin Peak"  zvaigznes Kails Maklahans (Kyle MacLachlan) and  Lora Derna (Laura Dern) festivāla laikā teiks runas, mikrofons tiks dots arī grupas "Blondie" dalībniekiem Debijai Harijai (Debbie Harry) un Krisam Šteinam (Chris Stein). Festivālā tiks demonstrētas Linča kino klasika un īsfilmas.

Visa festivāla biļetēs saņemtā nauda tiks novirzīta labdarības fondam "David Lynch Foundation", kas palīdz cilvēkiem, kuri cieš no dažāda veida psiholoģiskajām traumām.

Par festivālu lasi vairāk šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!