Industrijas Ziņas

Video: Tā grupa "Depeche Mode" skanēja un izskatījās astoņdesmitajos!

Raksta attēls - Video: Tā grupa "Depeche Mode" skanēja un izskatījās astoņdesmitajos! Ekrānšāviņš

28.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupas bundzinieks šoreiz bija rozā plīša zaķītis.

Lai gan 1985. gadā "Depeche Mode" solista tolaik 23 gadus vecā Deiva Gāna vaigs vēl ir jauneklīgs un viņš ir tērpies neierasti lietišķi, leģendāro vokālistu atpazīstam pēc unikālā balss tembra un gurnu kustībām. Bet Martinam Goram fizūra nemainīga palikusi līdz mūsdienām.

Starp citu, "Just Can't Get Enough" atrodama "Depech Mode" debijas albumā "Speak and Spell" un vēlāk iemantoja lielu popularitāti futbola fanu vidū. "Depech Mode" ir viena no pasaules kulta grupām, kas izpilda elektronisku, noskaņām bagātu mūziku, un fanu pielūgsmi nav pazaudējusi visu savu 36 pastāvēšanas gadu garumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!