Industrijas Ziņas

Dziesma, kuru jūs Star FM viļņos esat dzirdējuši miljoniem reižu. Taču šī versija ir pavisam kas cits!

Raksta attēls - Dziesma, kuru jūs Star FM viļņos esat dzirdējuši miljoniem reižu. Taču šī versija ir pavisam kas cits!

06.05.2015 / Antra Bērtule

Jaunākais interneta hits - amerikāņu populārais komiķis Džimijs Falons un aktieris Džeks Bleks ir pārfilmējuši video Extreme dziesmai More Than Words. Kopija par visiem simts, un smieklīgi arī!

Amerikāņu grupa Extreme, kura īpaši populāra kļuva 1980. gados un 1990. gadu sākumā, tolaik paguva izdot saldsērīgo duetu More Than Words. Dziesmai šogad aprit jau 25 gadu, tāpēc populārie amerikāņu komiķi Džeks Bleks (Jack Black) un Džimijs Falons (Jimmy Fallon) šīs pirmdienas izklaides TV šovā The Tonight Show bija nolēmuši reinkarnēt Extreme garu, pārfilmējot viens pret viens dziesmas video versiju.

Mīļi un smieklīgi!

 

Un tagad - dziesmas īstā versija:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!