Igauniete Getere izdod singlu "Universal Music Baltics" ierakstu kompānijā

Raksta attēls - Igauniete Getere izdod singlu "Universal Music Baltics" ierakstu kompānijā Publicitātes foto

19.07.2017 / Parmuziku.lv

Ierakstu zīmola "Universal Music Baltics" paspārnē izdots igauņu zvaigznes Geteres (Getter) singls “Something Good”.

Getere kļuvusi par vienu no slavenākajām mūziķēm Igaunijā, kā arī viņas sociālo mediju konti ir vieni no visvairāk sekotākajiem kaimiņvalstī. Mākslinieces mūzika "Youtube" vietnē straumēta vairāk kā 20 miljonus reižu. Dziesmu iespējams noklausīties šeit.

 

Getere iekaroja klausītāju simpātijas, piedaloties slavenajā talantu šovā “Estonian Idol” kā jaunākā dalībniece vien 16 gadu vecumā. Pēc dalības šovā, Getere turpināja savu karjeru, izdodot vairākus hitus, kā arī piedalījās dažādos populāros televīzijas šovos, tai skaitā “Estonian Idol”, “Dancing With The Stars” un pat pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas atlases finālā. Geteri pārstāv menedžmenta uzņēmums "Moonwalk", kura paspārnē māksliniece izdevusi 4 veiksmīgus albumus, un šobrīd viņa ir gatava turpināt savu karjeru jau Baltijas līmenī. Jaunā singla “Something Good” autori ir pati Getere, kā arī Kaspars Kalusts (Kaspar Kalluste, Igaunija) un Kasandra Stroberga (Cassandra Ströberg, Zviedrija).

 

Kā ziņo Geteres menedžeris Tambets Mūma (Tambet Mumma), kurš ir aģentūras "Moonwalk" dibinātājs:

 

8 gadu laikā mums veidojusies lieliska sadarbība ar Geteri. Tagad, kad aiz mums ir pasaules lielākais ierakstu zīmols, mēs varam turpināt attīstīties. Esmu drošs, ka Universal Music Group sniegs Geterei iespējas, kas ļaus iekarot jaunus tirgus un ar nepacietību gaidu šī stāsta turpinājumu.

Getere par dziesmas veidošanas procesu:

 

Esmu ļoti pateicīga par iespēju strādāt kopā ar Kasparu Kalustu un Kasandru Strobergu. Lieliskā sadarbībā sākās brīdī, kad ienācu telpā. Kasandrai nekavējoties bija skaidrs, kā strādāt, lai sasniegtu maksimumu, ko spēj dot mana balss. Dziesmu ierakstījām skapī, kurš tika aizklāts ar spilveniem un segām, lai izslēgtu troksni no ārpuses. Šī dziesma liek manai sirdij pukstēt straujāk.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!