Industrijas Ziņas

Latviešu grupa nokrāso bundzinieka seju 7 krāsas. Tā top disku vāciņi!

Raksta attēls - Latviešu grupa nokrāso bundzinieka seju 7 krāsas. Tā top disku vāciņi! Ekrānšāviņš

29.09.2015 / Inese Grīnberga

Dažreiz satraucoša ir ne tikai debijas ieraksta tapšana un izdošana...

Pašmāju instrumentālās rokmūzikas trio Omertà jūlijā laida klajā ilgi gaidīto debijas albumu Crown Of Seven, kurā iekļautas septiņas kristālu nosaukumos nodēvētas kompozīcijas. Taču interesants ir ne tikai rokmūzikā ne tik bieži sastopamais instrumentālais izpildījums, bet arī katras kompozīcijas stāsts.

Katra no kompozīcijām simbolizē vienu no septiņām cilvēka čakrām un tās kopā veido vienu veselu - cilvēku - šajā gadījumā albumu,

stāsta mūziķi.

Un, lūk, lai to visu ilustrētu, grupa ļāvās diezgan ekstrēmām mākslas izpasumēm, kuru laikā grupas bundzinieks Einārs Latiševs tika noliets ar krāsu vairākās kārtās. Kā redzams video no fotosesijas, par dzīvībai svarīgajām funkcijām un maņu orgānu drošību tika padomāts. Pārējiem dalībniekiem šis noteikti bija vēl jautrāks piedzīvojums.

Albuma noformējumā tapšanā un iemūžināšanā piedalījušies Kristiāns Riekstiņš (filmēšana un montāža), Aija Baumane (dizains) and Kristaps Čimbars (foto).

 

Crown Of Seven vari noklausīties šeit:

Omertà plašākai publikai sevi pieteica 2013. gada jūnijā, iesildot grupu Indygo koncertzālē Palladium Riga. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!