Industrijas Ziņas

Tu neticēsi, ko Kanjē Vests kopē provokatīvajā "Famous" videoklipā!

Raksta attēls - Tu neticēsi, ko Kanjē Vests kopē provokatīvajā "Famous" videoklipā!

26.06.2016 / Parmuziku.lv

Kamēr Latvijā tika svinēti Jāņi, viens no ietekmīgākajiem mūziķiem, reperis Kanjē Vests (Kanye West), pasaulei prezentēja jauno videoklipu "Famous", kurā kaili viens pie otra guļ 12 ASV slavenākie cilvēki. Protams, videoklips sociālajos tīklos raisīja lielu ažiotāžu un plašas diskusijas.

Klipā redzami Kanjē un Kima Kardašjana, Džordžs V. Bušs (George W. Bush), Donalds Tramps (Donald Trump), Anna Vintūra (Anna Wintour), Rianna (Rihanna), Kriss Brauns (Chris Brown), Teilore Svifta (Taylor Swift), Rejs J (Ray J) Ambera Roza (Amber Rose), Keitlina Dženera (Caitlyn Jenner) un Bils Kosbijs (Bill Cosby) guļot kaili, intīmās pozās, vienā gultā.

Provokatīvs klips šķiet tikai līdz brīdim, kad uzzini tā iedvesmas avotu. Videoklips "Famous" ir amerikāņu gleznotāja-reālista Vincenta Desiderio (Vincent Desiderio) darba "Sleep" attainojums. Atceroties to, ka "The Life of Pablo" ir Kanjē Vesta aktuālākā albuma nosaukums, videoklips lieliski iederas kopējā konceptā.

"Famous" pilnā garumā šobrīd ir noskatāms tikai straumēšanas vietnē Tidal. Paralēli reperis popularizē arī "Father Stretch My Hands" Parīzes vīriešu modes ietvaros zīmola Off-White skatē atskaņojot stundu garu skaņdarba remiksu.

Klausies to pa daļām:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!