Industrijas Ziņas

Iepazīsties ar hiphopa vectētiņiem no Nairobi

Raksta attēls - Iepazīsties ar hiphopa vectētiņiem no Nairobi Ekrānšāviņš

19.06.2016 / Parmuziku.lv

Par viņiem fano ir arī Snoop Dogg un Jamie Foxx!

Hiphopa vectētiņu grupu sauc "Kabangu" un viņi darbojas jau no 20. gadsimta 80. gadiem. Naktīs viņi gādā par drošību Kariobangi ciemā, dienā hiphopā skolo un atbalsta jaunos hiphopa talantus, mācot tiem vērtības: miers, vienlīdzība, labklājība un sociālā taisnība.

"Kabangu" ierakstus diemžēl nebūs iespējams noklausīties, jo 4 hiphopa džentelmeņi ir mākslinieku - fotogrāfa Ozborna Mačaria (Osborne Macharia) un stilista Kevina Abrahama  (Kevin Abraham) radošā projekta rezultāts. Tandēma mēķis ir radīt pozitīvus mākslasdarbus, kam paši ir devuši nosaukumu afrofutūrisms. Mums, klausītājiem, šīs fotogrāfijas ļauj pasapņot, kā izskatīsies mūsu mūzikas varoņi un arī mēs paši vecumdienās. Tās varētu būt ļoti stilīgas vecumdienas, kāpēc gan ne?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!